Team Tinis

Ons team staat elke dag paraat om u te helpen,

Aarzel niet om ons te contacteren voor al uw vragen.

 

SCHERRENS Nick 

nick@nvtinis.be

+32 495 27 58 12

Verzekeringen - Kredieten - Beleggingen 

 

DAUWE Fabienne

fabienne@nvtinis.be

Verzekeringen - Beleggingen 

 

 

ICKET Martine

martine@nvtinis.be

Verzekeringen - Schadebeheer

 

VANASSCHE Peggy

peggy@nvtinis.be

Verzekeringen 

DEBOOSERE Bart

bart@nvtinis.be

Boekhouding 

SCHERRENS Jooris

jooris@nvtinis.be

Freelance en altijd op de baan :-)

SCHERRENS Tine

tine@nvtinis-immo.be -- www.nvtinis-immo.be

+32 486 50 66 70

Vastgoed