Over ons

NV TINIS, UW KLANTGERICHT FAMILIEBEDRIJF

SERVICE, dienstverlening en dienstbaarheid

Onze klanten zijn onze beste getuigen: nergens krijgen we een service zoals bij NV Tinis. Service, dienstverlening en dienstbaarheid, het zijn 3 verschillende woorden voor hetzelfde begrip en het is enkel een speelse manier om duidelijk te maken dat onze focus voor 100 % op u, onze klanten gericht is en dat enkel uw tevredenheid een maatstaf vormt voor ons succes.

Als zelfstandig bankagent hebben wij er alle belang bij dat u tevreden bent over onze werking en dat u ervan overtuigd bent het best mogelijke rendement te krijgen volgens uw beleggingsprofiel. Als onafhankelijk makelaar zetten wij in op de bescherming van u, uw gezin en uw patrimonium. Wij komen steeds ter plaatse bij een ongeval of ander schadegeval, zo mogelijk nog op het moment zelf. Zo maken wij voor u het verschil. Bij de afhandeling van het schadedossier verdedigen wij uw belangen en niet die van de maatschappij en bieden wij professioneel advies tegenover de eisen van de tegenpartij. Gewoon omdat enkel uw tevredenheid telt.

Tinis Team

Tinis Team

We staan elke dag klaar om u te helpen
Hebt u een vraag? bel ons, mail ons
051 69 60 62
info@nvtinis.be
jooris-scherrens-nvtinis

Jooris Scherrens

Gepassioneerd helper in verzekeringen
jooris@nvtinis.be
0495 27 58 11
" Altijd onderweg "
bart-deboosere-bank & verzekeringen - recordbank - nvtinis

Bart Deboosere

Boekhouding
bart@nvtinis.be
051 69 60 62
" Elke dag de vroegste "
martine-icket- bank & verzekeringen - recordbank - nvtinis

Martine Icket

Verzekeringen - Schadebeheer
martine@nvtinis.be
051 69 60 62
afwezig op woe. namiddag & vrijdag
Fabienne Dauwe - bank&verzekering - recordbank - nvtinis

Fabienne Dauwe

Agente Record Bank
Boekhouding
fabienne@nvtinis.be
051 69 60 62
Afwezig op woensdag namiddag
Steven-Devreese - nvtinis - bank&verzekering - recordbank

Steven Devreese

Verzekeringen & Kredieten
steven@nvtinis.be
051 69 60 62
peggy-vanassche - nvtinis - recordbank - bank&verzekering

Peggy Vanassche

Record Bank
Peggy@nvtinis.be
051 69 60 62
Enkel in de voormiddag aanwezig
Nick Scherrens - nvtinis - bank&verzekering - recordbank

Nick Scherrens

Verzekeringen - Agent Record Bank
Gedelegeerd Bestuurder Tinis NV
Nick@nvtinis.be
051 69 60 62
0495 27 58 12
" altijd de laatste "